O nas!

logo

Działalność klubu rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to grupa entuzjastów sportu postanowiła wspólnymi siłami zbudować kort tenisowy. Dziś jest nas ponad 1500 klubowiczów 6 całorocznych kortów tenisowych, 2,5 ha parku klubowego, prężnie działające sekcja narciarska, klubowe Jachty w Chorwacji i polskich portach, ponad 30 wyjazdów latem i zimą i wiele, wiele innych…

LEKCJE-INDYWIDUALNE-33

KLUB TENISOWY

4 korty o naturalnej nawierzchni ceglanej, 2 korty o nawierzchni ze sztucznej trawy (certyfikat ITF), profesjonalna ściana tenisowa zbudowana zgodnie z zaleceniami AWF, budynek klubowy, a w nim przytulna recepcja, klubowa restauracja Cafe MasterCup z kominkiem, sklep sportowy, punkt testowy oraz serwis, który służy fachową poradą, ceglana chata grillowa z kominkiem, stylowym grillem oraz paleniskiem, boisko do siatkówki plażowej, BabyGYM – centrum rozwoju i zabaw dzieci w wieku 2-5 lat, plac zabaw wraz z basenem dla dzieci, klubowy park, czyli ponad 2 ha zielonej łąki otulonej starymi dębami, sosnami i brzozami oraz wydzielone miejsce pikników i ognisk przy malowniczych ruinach rustykalnej kuchni wymurowanej z polnych kamieni, własne jeziorko z rybkami i górka do zimowych zabaw z sankami, przestronne parkingi.

sportusie-2

KLUB NARCIARSKI

Wszystko jedno ile masz lat! Jesteś młody duchem i kochasz zimę? Zapraszamy do klubu narciarskiego z pokaźnym zastępem narciarzy i snowboardzistów. W klubie znajdziecie: przedszkole narciarskie dla maluchów, szkolę narciarską dla dużych i małych, wyjazdy i obozy narciarskie w Polsce i Alpach, sekcję rekreacyjną dla dzieci szkolącą się na Górce Szczęśliwickiej, sekcję sportową dla dzieci trenującą na Górce Szczęśliwickiej oraz na obozach w Polsce i Alpach, startującą w większych i mniejszych zawodach, zawody narciarskie Sporteum Ski Cup dla małych i dużych amatorów i wiele, wiele innych.

ZAGG

KLUB ŻEGLARSKI

Zapraszamy do żeglowania na klubowych jachtach na morzu Śródziemnym i polskich jeziorach, dzieci do szkolenia na obozach regatowych, wszystkich do pływania na windsurfingu i kite’cie podczas wypadów na hel. Wszystkie letnie obozy klubowe oprócz tenisa dają możliwość żeglowania lub uprawiania wielu sportów wodnych. Więcej na naszych stronach w menu „żagle” i „wyjazdy letnie”.