Urodziny w klubie SPORTEUM

Urodziny w klubie SPORTEUM.

Wszyscy się zgodzimy, że urodziny to dla każdego z nas wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w roku.
Szczególnie dla naszych ukochanych dzieci pragniemy jak najlepiej urządzić ten szczególny dzień. Nasza latorośl może mieć swoją wizję na „najlepsze party ever”, ale może się zdarzyć, że jednak pomysłów brak, inspiracje nie przychodzą, my, jako rodzice w panice, dziecko – jako Jubilat – markotnie pojękuje, że chciałoby „coś fajnego”. I wtedy warto się rozejrzeć po okolicy, zapytać znajomych, poszperać na fejsie (jak to mówią) albo… zadzwonić do Klubu SPORTEUM.

Urodziny w klubie SPORTEUM są wyjątkowe pod wieloma względami. Naprawdę bez wyjątku, wszyscy uczestnicy imprezek dziecięcych chwalą świetną atmosferę i zieloną, ogromną przestrzeń do zabawy. Animacje i zabawy dostosowane są do potrzeb i oczekiwań młodych gości. Do tego zadbany, duży teren z mnóstwem atrakcji pozwala dzieciom na niczym nie skrępowaną zabawę, swawole i psikusy. W klubie nikt obojętnie nie przechodzi obok basenu ze zjeżdżalnią, ścianki wspinaczkowej, mini tyrolki i „giga pajęczyny”, po której można łazić niczym pająk po swym królestwie.
dav

Warto przybliżyć  przykładowy plan urodzin, który za każdym razem jest szczegółowo omawiany z rodzicami i dopasowywany do oczekiwań, możliwości i zainteresowań gości. Jest kilka podstawowych opcji programów, ale każdy plan ma nieskończona liczbę możliwych wariacji i  każdy może wybrać swoją ulubiona tematykę.

Przykładowy plan urodzin rozpoczynających się o 12:00

11:30 – rodzice wraz z Jubilatem przyjeżdżają na miejsce, przywożą tort i wszelkie słodkości według własnego uznania, witają się z animatorami i recepcją, szybko potwierdzają szczegóły i czekają na swoich gości. To bardzo miły punkt programu. Wszystko gotowe, można zaczynać…
12:00 – goście zaczynają się pojawiać, są oczarowani miejscem, szukają Jubilata, wręczają prezenty… zaczyna się na dobre!
12:15 – gdy już wszyscy goście dotarli, dzieciaki są zapraszane przez animatorów do wspólnej zabawy, animatorzy zabierają dzieci w świat zabawy, sportu lub przygody, zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem, to jest świetna część imprezki, dzieci często nie chcą jej w ogóle kończyć (!)
14:00 – powrót do rodziców, animatorzy przygotowują tort i prezenty od klubu dla jubilata, gdy zapłoną świeczki – wspólnie śpiewamy sto lat, nie jeden bohater się wzruszył przy tej okazji.
14:30 – pożegnanie z animatorami oraz koniec animacji urodzinowych. Gdyby się okazało, co często nam się zdarza, że dzieci świetnie się już bawią, we własnym towarzystwie i bez niczyjej pomocy, jedynie pod okiem troskliwych rodziców – to nie ma żadnych przeszkód, by zabawa trwała dalej. Goście mogą jeszcze pobrykać i pohasać po terenie. Jedynie sama przestrzeń urodzinowo- cateringowa musi zostać posprzątnana prze nieustraszonych animatorów i  udostępniona zwykle dla następnej wesołej drużyny.

Tak to zwykle u nas wygląda, podczas imprezki ciągle coś się dzieje a zabawy i psoty nie kończą się w momencie pożegnania się z animatorami. Rodzice mogą zostać z dziećmi tak długo jak chcą i cieszyć się dostępną infrastrukturą sportową.
37411836_2366537793371562_8892132764439019520_n

Dla naszych małych gości proponujemy cały szereg wciągających tematów urodzinowych z wariacjami na każdy temat:

Kinderbal – to zabawa dla najmłodszych, animatorzy przygotowują animacje dla maluchów, przebieramy się w kolorowe peruki i kapelusze, zabawie towarzyszy rywalizacja sportowa w specjalnie przygotowanych konkurencjach – będzie troche tenisa, nieco celności, mogą być zawody z przeszkodami  (wiecej szczegółów zdradzić nie możemy, dal każdej z grupwymyslamu nieco inny zestaw zgodnei z wiekiem i preferencjami )

Olimpiada Sportowa –  tenis, tyrolka, boisko do siatkówki, to tylko kilka z opcji jakie mogą pojawić się w olimpiadzie sportowej, mnogość dyscyplin możliwych do uprawiania w klubie SPORTEUM skutkuje niezapomnianą i szaloną olimpiadą. Kilka konkurencji, zasady fair play i świetna sportowa zabawa, to jest to co goście znajdą w tym programie.

Księżniczki i królowie „rozgrywki sportowe al’a Ludwik XVI” – dzieciaki przebrane w peruki, garść ciekawostek na temat epoki, sportowe emocje i rywalizacja to wszystko, to czeka na naszych milusińskich podczas tego programu J

Turniej piłki nożnej – na klubowym boisku o wymiarach prawdziwego Orlika, rozgrywane już były mecze o nie jeden puchar. Dzieje się tu dużo, bramki wpadają jak szalone, drużyny tchu nie mogą złapać. Murawa przyjazna dla dziecięcych kolan nie powoduje wielkich strat w zdrowiu i tylko kolejny zając nie zostaje złapany.

Szukamy skarbu, czyli wielka gra terenowa na wielkim terenie – chyba każdy z nas pamięta, jakim szczęściem było znaleźć w końcu ten skarb schowany przez tajemniczego posłańca albo ufoludka. W klubie często lądują smoki i pozostawią po sobie ślady, które doprowadzają małych gości do skrzyni wypełnionej skarbami (mamy tu całą gamę niespodzianke na mysli i do dyspozycji). Radości jest co nie miara. A zakątków, starych drzew, mini ruin starego domostwa z resztkami kominka i innych ciekawych kryjówek jest w klubie masa.

Po wybraniu programu, przyszedł czas na rezerwacje terminu. Klub pozwala nam na zorganizowanie urodzin w dowolnym terminie w ciągu roku, nie straszne nam są żadne warunki atmosferyczne, czy to śnieg, deszcz czy upał.  Zawsze mamy gotowe rozwiązanie, jeżeli pogoda nie pozwoli nam na zabawę na zewnątrz, do dyspozycji dzieciaków mamy 6 krytych kortów w sezonie zimowym (w sezonie letnim 4 kryte korty), a dla rodziców miejsce do wypicia kawki i zjedzenia ciastka w Cafe Tenisówka.

Gdy ustalą już Państwo dogodny termin na zorganizowanie imprezy urodzinowej, można  skorzystać z opcji dodatkowych, które jeszcze bardziej umilają czas imprezy:

Ognisko 60zł
Klubowa strefa aqua (basen sportowy, basen ze zjeżdżalnią)  60zł
Malowanie twarzy  60zł
Wystrzałowy wystrój sali  89zł
Zamek dmuchany do skakania  90zł
Popcornowe szaleństwo (przyrządzamy własny popcorn)  90zł
Zaproszenia urodzinowe 3zł/szt.

I teraz pozostaje Wam już tylko i wyłącznie ŚWIETNA ZABAWA W GRONIE NAJBLIŻSZYCH. Życzymy cudownych prezentów, wymarzonych życzeń i najlepszych urodzin ever!

Dzwońcie do nas, pytajcie o szczegóły. Z radością odpowiemy na pytania i pomożemy wybrać najlepszy scenariusz: 796-998-234

Można też napisać maila a my w ciągu 24h odpiszemy: rezerwacje@sporteum.pl

Sporteum_1-768x374

Autor: Dawid Szmigiel & Ewa Stępniak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s